Opinie o Uczelni Warszawska Szkoła Filmowa (WSF)

Komentarze (9)

 • Realis

  Ścierwo, nic więcej nie warto mówić.
  07.10.2018
 • Przemo98

  Zgadzam się rownież z kolegą pode mną jeśli chodzi o gry,
  02.09.2018
 • Cała prawda o tej żałosnej szkółce :)

  Studiowałem tam 3 lata tworzenia gier wideo. Powiem tak. Ogromna strata pieniędzy, z 35tys. za 3 lata i do tego 500zł płatne w wakacje za lipiec, sierpień, wrzesień. Nic sie tam nie nauczylem. Nauczylem sie tylko z tutorialow na youtubie, jak programowac. Bo nauczyciele maja po prostu szczere powiem maja wypi3rdolone. Dostaja kase, nic nie robia. Nie umieja uczyc. 80% zajec jest odwoływanych i nie odrabianych z 50%. Sa filmowe zajecia obowiazkowe, na ktorych obraza sie nas od kierunku tworzenia gier wideo, i kompletnie sa tam same bzdety ktore nikomu nie przydadza sie do robienia gier. Wykladowcy np od historii filmu wspolczesnego to sa stare dziadki 80 letnie, ktore nie umieja obslugiwac rzutnika. A wykladowcy od estetyki w kinie to po prostu porazka. Pewna pani wywala kazdego z sali jak sie spozni minute, wrzeszczy i podkresla swoje wywyzszone ego. Strata kasy ogromna, strata nerwów i psychiki. A apropo tworzenia gier, jesli samemu sie nie nauczysz na youtubie programowania albo czego innego, ta szkola niczego cie nie nauczy, chyba ze znajomosci wyniesiesz z tej szkoly. Wykladowcy tylko kaza przychodzic po obecnosci, kto co zrobil i dowidzenia robcie w domu cala gre a ja wam nie pomoge. Obiecali ze poczyszcza komputery ze smieci. Sa tam kompy z i7 intelem i 16gb ram, w miare dobre karty graficzne, ale przez smieciowe pliki te kompy sie ruszaja jak zasmiecony dual core. A i a propo wogole programowania, nie liczcie na wykladowce, on tylko kaze wam przepisywac z ekranu kod i olewa totalnie nauke, spoznia sie na zajecia ma problemy ze soba i ze swoim mózgiem. Z całego serca odradzam każdemu tą uczelnie. Jesli chcesz robic gry, to kup sobie kompa za 6 tys, ucz sie z youtuba albo idz na jakis kurs to wiecej sie nauczysz niz siedzac 3 lata w tej szkole. Oczywiscie zdalem ta uczelnie rok temu i mowie jak jest.
  29.08.2018
 • Kurs reżysersko-operatorski

  Właśnie kończę roczny kurs reż.-op. i śrdenio jestem zadowolona. W grupie około 20 osób, a kamery na zajęciach praktycznych dwie dla wszystkich. Podejście kilku wykładowców jest mocno olewcze, plan bezsensu ułożony (czasem na 4 godziny się tylko przychodzi, albo zajęcia ze scenopisarstwa w środku roku, a wymóg przesłania pomysłu na film na początku roku), straszny burdel w dziekanacie i szkoła mocno nastawiona na kasę. Na szczęście było też kilka perełek - zajęcia z montażu, czy dźwięku. Generalnie, cieszę się, że kończę już przygodę z WSF.
  16.04.2018
 • xxx

  Rewelacyjne studia. Kończę w tym roku pierwszy rok Kreacji Dźwięku i to był dobry wybór. Zającia prowadzone w ciekawy sposób, świetny program przedmitów specjalnościowych (szczególnie zajęcia z Panem Lindemannem), czasem nie ma sprzętu, ale generalnie super.
  21.05.2017
 • pytanie o kierunki

  który z kierunków związanych z produkcją daje najlepsze szanse na dobrą pracę?
  07.03.2017
 • doris

  ale czy to jest szkoła wyższa???? uczelnia?? jak jest na reżyserii?
  19.11.2016
 • xyz

  Świetna szkoła, super klimat. Jestem na drugim roku reżyserii i polecam 100 % pod każdym względem.
  07.10.2016
 • pytanko o aktorstwo

  z kim są zajęcia na pierwszym roku Aktorstwa? Linda jest?
  23.09.2016