Ocena uczelni


Komentarze (174)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • rambo

  Jakieś opinie o samochody i bezpieczeństwo w transporcie drogowym , zaocznie ? Warto ?
  5/29/20
 • Monika

  Kończę już filologię angielską. Zajęcia jezykowe mielismy w małych grupach, więc było fajnie, co do wykładowców też się można z nimi dogadać. Śmiało możesz iść :)
  5/29/20
 • marlena

  Witam czy ktoś może wypowiedzieć się na temat poziomu studiów na kierunku filologii angielskiej?
  5/27/20
 • Centralny Punkt Informacji

  Reply for the comment of Kandydatka from date 5/19/20
  Dzień dobry, na wskazanym przez Panią/Pana kierunku znaczna większością studentów są mężczyźni jednak zdarzają się również kobiety :) Pozdrawiam
  5/22/20
 • Kandydatka

  Dzień dobry, czy na kierunku "samochody i bezpieczeństwo w transporcie drogowym" są jakieś dziewczyny?
  5/19/20
 • Centralny Punkt Informacji

  Reply for the comment of Absolwent from date 3/18/20
  Dzień dobry, Wszystkie informacje dotyczące utworzenia i funkcjonowania Szkoły Doktorskiej są dostępna na stronie UTH Rad. w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Szkoła doktorska. Nie było rekrutacji na semestr letni w roku akademickim 2019/2020. Rekrutacja przewidziana jest na semestr zimowy w roku akademickim 2020/2021. Pozdrawiam
  3/25/20
 • Absolwent

  A co ze szkołą doktorską? Miała być uruchomiona w lutym i nadal żadnego info. Kto jest dyrektorem tej szkoły i dlaczego jeszcze nie ma strony internetowej?
  3/18/20
 • Centralny Punkt Informacji

  Szanowni Państwo, nie prowadzimy już ośrodków zamiejscowych. Zapraszamy do podjęcia studiów w Radomiu. Oceny uzyskane w klasie maturalnej nie liczą się, punkty wyliczane są na podstawie wyników z matury [w przypadku elektrotechniki brane pod uwagę są wyniki maturalne z przedmiotów: Matematyka, Fizyka (lub Chemia, Informatyka) oraz język obcy]. Miejsc jest naprawdę dużo, więc zapraszamy do aplikowania. Udostępnienie kandydatom systemu IRK planowane jest w maju, dokładny harmonogram rekrutacji zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej: https://rekrutacja.uniwersytetradom.pl/ Kandydaci na studia składają dokumenty w Centralnym Punkcie Informacji w Radomiu, przy ulicy Malczewskiego 29, w pokoju nr 4. Pozdrawiamy!
  3/18/20
 • Kamil

  Od kiedy prowadzona jest rekrutacja na studia niestacjonarne w sezonie jesiennym 2020/2021. Gdzie musze zlozyc dokumenty do filii w Tomaszowie Mazowieckim czy do Radomia
  3/12/20
 • Adam

  Czy w Tomaszowie Mazowieckim mozna studiowac elektrotechnike niestacjonarnie? Jakie wyniki trzeba miec aby sie dostac ? Czy oceny ze swiadectwa szkolnego sie liczą ?
  3/12/20
 • Rzecznik Prasowy UTH Radom

  Reply for the comment of Kandydat from date 3/2/20
  Na kierunku elektrotechnika prowadzimy obecnie studia stacjonarne i niestacjonarne zarówno na pierwszym i drugim stopniu. Zapraszamy na Wydział Transportu, Elektrotechniki i Informatyki.
  3/3/20
 • Kandydat

  Witam, jak wygląda elektrotechnika - niestacjonarnie ? :)
  3/2/20
 • Rzecznik Prasowy UTH Radom

  Reply for the comment of Girl from date 1/18/20
  To wyważona, rozsądna, dobra opinia. Istotnie jesteśmy uczelnią, zwłaszcza na tle centralnych olbrzymów, kameralną, co ma swoje zalety. Możemy zaoferować każdemu studentowi personalne podejście i zaoferować maksimum korzyści, jakie płyną z edukacji. Nie tylko kształcenie, ale staże, wyjazdy zagraniczne, stypendia. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z pewnych kłopotów dydaktycznych. Ale taka jest rzeczywistość, nie tylko na polskich uczelniach, że bywają wybitni uczeni, którzy nie mają nauczycielskiego powołania i bywają też wybitni nauczyciele o mniejszym dorobku naukowym. Wielcy uczeni i wspaniali dydaktycy w jednym to największy kapitał, jakim może się uczelnia poszczycić. Myślę, że udaje nam się w UTH zachować równowagę. Pozdrawiam wszystkich naszych obecnych i przyszłych studentów. Absolwentów również. :)
  1/20/20
 • Girl

  Administracja Może przyda się te parę słów tym którzy będą tu niedługo zaglądać czytać opinie o uth :) Studiuję administrację wykładowcy są porządni wiedzą po co tu są mają wiedzę, są też tacy którzy się nie bardzo nadają... Zaliczenia można ogarnąć naprawdę tylko trzeba trochę chcieć i się pouczyć często nie są jakoś bardzo trudne. W uczelni jest czasem bardzo spokojnie nie ma tłumu studentów. Niektóre sale są małe jak sale w zwykłej szkole i troszkę zaniedbane. Na studia przyjmują każdego kto zdał maturę i nie trzeba zdawać tych przedmiotów, które są oczekiwane na ten kierunek, wiadomo tak by było najlepiej, ale nie trzeba, bo biorą wszystkich a później i tak bez tych zdanych przedmiotów na maturze, można sobie nieźle poradzić i mieć fajne oceny. Studiuje się w porządku nie ma szału. Czy polecam? I tak i nie. Nie szykujcie się że studia to coś "wow" i pamiętajcie żebyście tego sami chcieli, przepraszam ale nie słuchajcie rodziców znajomych nie idźcie na coś po czym będzie praca, zdecydujcie sami o czym byście się chcieli uczyć i dopiero składajcie papiery na studia :) Pozdrawiam Was serdecznie :)
  1/18/20
 • Zuza

  To znałaś tak dobrze zasady rekrutacji, a dałaś z siebie wyciągnąć NIESLUSZNIE drugą opłatę? Trzeba było iść do ich przełożonego jak uznałaś, że łamią zasady, a nie psioczyć na nie w internecie. Ja się nie mogę zgodzić z twoimi zarzutami, bo tez składałam w tym roku dokumenty na ekonomie i mimo ze nie wiedziałam wszystkiego to panie stamtąd mi pomogły i wszystko jasno wytłumaczyły 
  1/17/20
 • Doma (studentka prawa)

  Wiadomo, że jak ktoś chce się uczyć to wszędzie może ALE ... - praktycznie nie ma życia studenckiego więcej nudą -koło studenckie niby jest ale w praktyce nie istnieje - bardzo mała ilość studentow, jest PUSTO (na wielu kierunkach jest po 15 20 osób) - przyjmują każdego, można iść na kosmetologię bez biologii chemii na maturze, na prawo można się dostać bez historii czy wosu... - budynek wydziału zaniedbany, sale słabo wyposażone często nie działa rzutnik do prezentacji - biblioteka jest słabo wyposażona - nie ma podziału na grupy podstawowe i zaawansowane z j. obcego (nauka od podstaw np. kolory liczby...) - fatalna strona internetowa ciężko jest coś na niej znaleźć - mały wybór kierunku - jeśli chodzi o zaliczenia to raczej w porzadku, wielu dobrych wykładowców - jedna wielka NUDA Czy polecam? Raczej nie ..
  1/15/20
 • Karina

  Panie z tak zwanego tam Centralnego Punktu Informacji (sekretariatu) bardzo nieodpowiedzialne, nie znające podstawowych czynności i zasad obowiązujących w procesie rekrutacji. Zadzierają nosa i nie umieją się nawet zwyczajnie przyznać do popełnionego błędu (jak w moim przypadku: wyciągnięcie podwójnej opłaty rekrutacyjnej oraz niepotrzebne wysyłanie mnie kilkakrotnie do innego wydziału itp.)
  11/20/19
 • Rzecznik prasowy

  Reply for the comment of Ferdidurkje from date 11/14/19
  Jest dokładnie wręcz przeciwnie. Dorosłość oznacza przyjęcie pewnych zasad czy reguł zachowania. W trakcie zajęć akademickich po prostu nie wypada wychodzić. Gdziekolwiek, także do toalety. Trzeba to tłumaczyć studentom I roku, potem już nie ma z tym kłopotu.
  11/14/19
 • Ferdidurkje

  Ogólnie większość wykładowców to bardzo miłe osoby. Jednak czasami można czuć się dziecinnie, prosząc o wyjście i tłumacząc się gdzie się idzie i w jakim celu (np. wyjście do toalety).
  11/14/19
 • Rzecznik Prasowy UTH Radom

  Reply for the comment of as from date 11/9/19
  Wydział Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa od kilku lat ma bardzo małą ilość studentów na kierunku technologia chemiczna. Prawdą jest, że wyposażenie laboratoriów wymaga już odnowienia. Jest to jednak związane z ogromnymi nakładami finansowymi, o które Uczelnia zabiega. Zajęcia odbywają się w warunkach kameralnych, w niewielkich grupach. Studenci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami akademickimi. W wielu wypadkach kontakt z absolwentami jest utrzymywany jeszcze długo po studiach. Zweryfikujemy przypadki, o których Pan/Pani pisze. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z władzami Wydziału. Postaramy się ewentualne zaniedbania natychmiast wyeliminować.
  11/11/19
 • as

  Technologia chemiczna jest niestety zaniedbana. Nauczyciele ignorują to, co powinni zrobić. Nie interesują się studentami i ich przyszłością. Moim zdaniem powinni się wstydzić stając przed swoimi studentami... o ile zajęcia się odbędą. Efekt jest taki, że kierunek i wycział chemiczny ma bardzo złą reputację
  11/9/19
 • Karolina

  Ja studiuję kosmetologię, bardzo mi się podoba, dużo godzin spędzamy w laboratorium np. przy produkcji kosmetyków. Wykładowcy bardzo pro studenccy, nigdy nie było żadnych problemów, żeby się dogadać :)
  10/18/19
 • Mateusz

  Ile wynoszą progi na transport na UTH
  10/14/19
 • Absolwentka

  Reply for the comment of Maria from date 10/13/19
  witam Ja broniłam się w tym roku. Z czystym sumieniem polecam. Promotor poprowadził mnie super nie było żadnych problemów. Na początku trochę cisną, ale potem jest już z górki. Pozdrawiam
  10/14/19
 • Maria

  Czy warto tutaj iść na technologię chemiczną?
  10/13/19
 • Patrycja

  Jakie opinie o administracji?
  9/10/19
 • Je

  Czy na kierunku pedagogika jest statystyka opisowa?
  8/9/19
 • Zuzanna

  Ja mogę polecić filologię germańską na UTH. Wykładowcy są kompetentni, sympatyczni i pomocni. Bardzo dobrze Nam się pracowało przez te 3 lata, do tego udział w zagranicznych projektach unijnych - Niemcy, Austria 🙂
  7/28/19
 • Abcdef

  Jakieś opinie co do medycyny w Radomiu, ciężko, duży odsiew?
  7/20/19
 • Ewa

  interesuje mnie kierunek GRAFIKA - czy możecie napisać, jak w realu wyglądają zajęcia, jak oceniacie studia, z kim macie przedmioty? Jakiś plan z rozpisanym programem to znajdę na stronie uczelni?
  6/20/19
 • Joli

  Nie polecam wymagania mają z kosmosu. Jeśli chodzi o pracę licencjacka to trzeba po 10 razy jeździć o błache sprawy. Panie w dziekanacie bardzo nie przyjemne, aroganckie, z łaską odpowiadają na pytania, nie odpisują na meile.
  6/18/19
 • Pytanie

  Jak jest z elektrotechnika na tej uczelni ?
  2/12/19
 • nick

  Przepisujcie się na samochody i bezpieczeństwo w ruchu drogowym! trwa rekrutacja uzupełniajaca na studia niestacjonarne. Jest to jedyny kierunek w polsce i jedyny kierunek na który chce isc, Jeśli tego kierunku nie uruchomia to nie pojde nigdzie. :)
  9/24/18
 • Pola98

  Interesują mnie kierunki tj: pielęgniarstwo i kosmetologia. Na który kierunek lepiej się wybrać? Trudno jest na zajęciach z kosmetologii?
  9/6/18
 • nick1999

  Chciałabym tam studiować pielęgniarstwo. Zmieniło się coś, czy jest tak "ciekawie" jak opisują to poprzednie opinie i lepiej wybrać się gdzie indziej?
  7/15/18
 • zwykły nick

  Jak się ktoś chce uczyć to się i na UTH nauczy i pracę znajdzie. A jak jest się tępym leniem, studia się przebaluje, to najlepsza uczelnia nie pomoże. A potem się wylewa frustracje w internecie jaka to uczelnia niedobra. Po PW więcej osób ma lepszą pracę bo tam idą najzdolniejsi maturzyści z całej Polski. A jak ktoś jest zdolny, ale go nie stać na warszafkę i studiuje w Radomiu to też mu krzywdy nie zrobią. Nauczy się nie gorzej. Tyle w temacie.
  6/14/18
 • polishwolf97

  Studiuję Technologię Chemiczną. Pierwszy rok jest bez laboratoriów i dostępu do odczynników chemicznych przez co ciężki będzie trzeci semestr. Wykładowcy są w porządku i dobrze przekazują swoją wiedzę chociaż co do przedmiotu informatycznego to tu mogłaby być nauka Computer Algebra System a nie tego co się zna od podstawówki. Uczelnia nie jest w nowoczesnym budynku ale daje radę studiować królową nauk jaką jest Chemia. Niestety, Biblioteka jest okropna. Same stare książki które zwłaszcza do informatyki są nieprzydatne. Ogólnie polecam mimo mankamentów.
  6/10/18
 • Po co

  Fizjoterapia. Dodam jeszcze że: zostalam przydzielona na jezyk w jakim nie umiem mowic do tej pory i nie chciano mnie przeniesc. Niemiecki nie byl wykladany w kierunku medycznym Na basenie tez olewka. Nie mielismy noc z aquafitnesu i plywanie tez nie bylo uczone. Jezeli ktos juz ma podstawy to robil co chcial a ci nie mieli to sie niby uczyli, NIBY. Nie ma wymiany z erasmusem dla Fizjo chcociaz Pani od języka niemieckiego wciskała nam ze jestXD Nie ma tez opiekuna roku.
  6/8/18
 • Po co

  Nie polecam kierunku:Fizjoterapia. Nie umieja przygotować studenta do zawodu. Dziekan to tragedia. Na zajecia ma się wrażenie że wykłądają tylko dla hajsu. Zajecia w szpitalu w ramach zajec też słabo. Koło studeckie nie istnieje. Sa wykladowcy ktorzy nie przychodzą na zajecia i oceny koncowe wystwiaja z powietrza. Mozna czekac tez na zajecia i sie ich nie doczekać. Ktos może stwierdzić że trzeba się samodokształcać-wiec ja stwierdze to po co w ogole chodzic na zajecia skor można w domu czytać książki?
  6/8/18
 • N76

  Podobno jak się umie odróżnic kwadrat od koła to się kończy tą uczelnię. Podobno od 2019 roku będą tam przyjmować po Zasadniczych Szkołach Zawodowych
  5/7/18
 • lolita

  Hej, studiowalam tam mgr pielegniarstwo, ale nie podobalo mi sie. Zajecia sa ukladane pod wykladowcow, i czasami trzeba czekac 2 godz albo wiecej na nastepne wyklady. Nie ma co ze soba zrobic w tym czasie. Straszne nudy na tej czelni, jest zaniedbana i niedofinansowana, pracownie i sale wykladowe bardzo ubogie, sprzet czesto nie dziala np rzutnik do prezentacji, biblioteka też jest bardzo słabo wyposazona, ciezko mi bylo pisać tam magisterke z takimi zasobami
  3/28/18
 • strzykawa

  Studiowalam tam pielegniarstwo. Powiem wam że kiepsko tam jest. 1 rok zajecia prawie codziennie godz 8-19/20. Wyklady i ćwiczenia. U niektórych wykładowców wyklad jest obowiazkowy robią llistę obecności więc trzeba być. Ćwiczenia normalnie obowiazkowe jak wszędzie. Po 1 roku w wakacje jest miesiąc praktyk w szpitalu, ale bedziecie ganiane do samej najgorszej roboty. Na 2 i 3 roku jest mniej zajęć na uczelni, ale za to dużo praktyk, najpierw z nauczycielem, potem styczen, luty też ale bez nauczyciela, potem w letnim semestrze też najpierw z nauczycielem a potem w wakacje bez nauczyciela. Także przekichane, jest ciężko, może nie tyle z nauka, co z praktykami :(
  3/28/18
 • Anonim

  Witam, czy ktoś może powiedzieć coś na temat Transportu na studiach niestacjonarnych?
  1/23/18
 • licealistka

  Proszę o informację odnośnie kierunku lekarskiego na UTH ( rekrutacja, poziom, zajęcia, wykładowcy).
  1/21/18
 • Anonka

  Do piszącego "STu-ka": dobrze słyszałaś, ja to zgłaszałam (niby anonimowo), ale do dziś sprawa bez żadnego "echa". Niedługo kończę studia (na razie się boję), a wtedy opowiem oficjalnie gdzie trzeba. Pan "F" doskonale wiedział i zdaje się że nawet jako obywatel miał obowiązek to zgłosić, a olał nas kompletnie??? Ale już nie długo...
  1/4/18
 • tdi

  Studiuję tutaj pielęgniarstwo. Na początku powiem, ze jest brak organizacji - czesto nie można sobie nic zaplanować, bo nagle okazuje się, że trzeba jechać na jakieś zajęcia. Nie raz zdarzało się też, że czekasz na zajęcia 2 godziny na uczelni tylko po to aby przed samymi zajeciami dowiedzieć się, że się nie odbędą :) Co do wykładowców - część jest bardzo fajnych, zawsze chętnych do rozmów, doradzenia a części najlepiej unikać i nie dać się zapamiętać. Jeśli chodzi o zaliczenia to raczej w porządku, przez wiele przedmiotów można ze spokojem przejść ale też są tzw. "kwiatki" które skutecznie zatruwają zdrowie psychiczne i fizyczne. Zajęcia praktyczne odbywają się w Szpitalu na Józefowie, na 3 roku w szpitalu na Tochtermanna. Zajęć jest dużo, na 1 roku cały dzień spędzony na uczelni to norma, na 2 roku i 3 bardzo dużo zajęć praktycznych które odbywają się prawie codziennie. Ale ogólnie rzecz biorąc jest fajnie.
  12/27/17
 • STu-ka

  Do Informatyków: słyszałam od moich koleżanek że tam do tego Waszego kierownika zza wschodniej granicy to strach na egzamin wchodzić :) :) :) no chyba że ktoś lubi z rosjaninem "tego tego" :)
  12/17/17
 • Informatyk20017

  Zgadzam się z "XZY" !!!!! Jestem absolwentem więc juz moge pisac na spoko. Dopóki ten ruski bedzie kierownikiem tak bedzie!!! Sprowadza swoich z ukrainy co nic nie potrafią, blogi każą pisac zamiast matematyki sie uczyć, poziom DNO, a najlepiej zeby nie przychodzic na zajecia... Tam jest kilka osób którzy maja naprawde solidna wiedzę ale ich się izoluje i "dusi w zarodku". Ewidentnie winny dziekan i kierownik katedry. Sale do zajeć przypominaja muzeum!!!! Dramat
  12/13/17
 • xzy

  "karol Proszę o opinie na temat informatyki zaocznej" Jeżeli chcesz być bezrobotny to jak najbardziej polecam. Niczego się nie nauczysz, a wymagać będą od ciebie totalnych bzdur, które w nigdy ci się nie przydadzą. Wyposażenie pracowni inf. jest tragiczne, zdecydowana większość komputerów jest niesprawna. Co do kadry dydaktycznej to uznałbym, że góra 3-4 osób ma jakąkolwiek wiedzę (podstawową ale zawsze coś), reszta w ogóle nie powinna wykładać czegokolwiek, gdyż albo nic nie potrafią albo przekazują informacje nieaktualne lub totalnie nieprawdziwe.
  9/25/17
 • Filologia germańska - niemiecki w biznesie

  Czy ktoś mógłby udzielić informacji na ten temat? Interesuje mnie szczególnie taka specjalizacja :-).
  9/23/17
 • Filologia angielska

  Powstały już jakieś grupy na fb na rok 2017/2018? Szczególnie interesuje mnie filologia angielska :)
  9/17/17
 • karol

  Proszę o opinie na temat informatyki zaocznej
  9/6/17
 • Zagubiona

  Jak wygląda filologia angielska? Cisna bardzo?
  9/6/17
 • Student

  Dostać się łatwo. Trudniej utrzymać. Radom słynie z dużego odsiewu. To prawda. Lepsza jest faktycznie politechnika w Kielcach lub w Warszawie. W Radomiu zafundują Tobie tylko BIG STRES
  7/18/17
 • nicky

  Hej! Czy ktoś jest stanie wypowiedzieć się na temat: czy wiele osób jest odrzucanych? Innymi słowy: czy dostaje się każdy/prawie każdy? Dzięki za odpowiedzi.
  7/10/17
 • pawelo

  Zasadniczo zgadzam się z przedmówcami. Akurat jak ja się zapisywałem, było więcej miejsc niż kandydatów ,więc było łatwo. Ale schody się zaczęły na pierwszym roku. Nie polecam tej uczelni. Cisną niemożliwie ,obcinają na egzaminach i wywalają po kilkanaście osób co semestr z każdego kierunku. Proponuję Ci raczej ASP, albo politechnikę w Warszawie. Uwierz mi, jest spokojniej i łatwiej niż w tym burdelu.
  7/6/17
 • Artyk

  Wie ktos jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na studia graficzne? O co pytaja?
  7/3/17
 • Absolwent nie z Radomia

  Nie polecam Radomia. Cisną nawet na zaocznych. Projekty po 150 razy poprawiasz i ciągle im coś nie pasi. Zero pomocy, więc musisz się gimnastykować jak byś profesurę robił. Po roku przeniosłem się do Kielc i luzik. W Radomiu ledwo tróje, a w TK studia skończyłem na piąteczkach bez specjalnego wysiłku. W Radomiu gnębią studentów. Nie polecam.
  6/29/17
 • Mierny i bierny

  Czy łatwo jest na UTH w sensie czy można przeczołgać się i zrobić magistra bez wysiłku i nauki. Krążą takie opinie, więc chciałbym je zweryfikować. Jest kilka nawet państwowych uczelni, gdzie na kierunkach technicznych ludzie nieznający tabliczki mnożenia robią doktoraty. Do Radomia mam bliżej, więc kusi, ale z drugiej strony płacić i zostać po roku wypier... to kiepska perspektywa.
  6/24/17
 • katan

  Dorkar : ale w ofercie nie ma położnictwa, czy gdzie je znalazłeś?
  6/15/17
 • Xsxsx

  Grafika lub architektura wnetrz - studiowal ktos? Ciezko sie dostac? Polecacie?
  5/30/17
 • paula

  Polecacie ekonomię ?
  5/15/17
 • maturzystka1

  Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat pielęgniarstwa dziennego? Polecacie? Warto? Jak wykładowcy, zajęcia? Jakieś opinie?
  5/9/17
 • xxx

  Co sądzicie o agrochemii? Studiował ktoś?
  5/5/17
 • deni

  chciałem się zapytać jak jest ze studiami magisterskimi na UTH w Radomiu kierunek logistyka po licencjacie z bezpieczeństwa wewnętrznego w WSH w radomiu
  4/26/17
 • Dorkar

  Wybieram się na medycynę, położnictwo lub kosmetologię? Ktoś również? Chciałabym przeczytać jakieś opinie na temat dwóch ostatnich kierunków, będę wdzięczna.
  4/25/17
 • Kasia

  Czy wybiera się ktoś może na filologię polską w roku 2017/2018 ?
  4/25/17
 • Majka

  Polecam Administracja, a w szczególności specjalność Administracja rządowa i samorządowa
  4/24/17
 • Medycyna

  Wybiera się ktoś na medycynę ?
  4/13/17
 • Mateusz

  Polecam prawo, kierunek na poziomie, dużo zajęć warsztatowych, możliwość wyboru przedmiotów specjalnościowych, kadra bardzo dobra, dużo dobrych nazwisk wykładowców - zainteresowanie studentem, spora selekcja na studiach. W Radomiu też da się studiować. Polecam.
  4/13/17
 • Ekonomistka

  Ekonomia - nie polecam
  1/30/17
 • 556

  Witam, czy ktoś mógłby podzielić się ze mną opinia na temat kierunku pielęgniarstwo? czy warto obrać ten kierunek i jak z poziomem nauczania?
  12/11/16
 • Af

  Brak możliwości nauki języka obcego jaki wybrało się w pierwszej kolejności ponieważ dopiero na wykładach udostępniana jest informacja jakiego języka będziesz się uczyć od 0 bo nie ma podziału na grupy podstawowe i zaawansowane. Poza tym zaniedbana uczelnia, brak zorganizowania.
  10/24/16
 • judzia

  jeśli ktoś z góry zakłąda że będzie studiował w Radomiu, to wg mnie jest najlepszy wybór. Niezależnie od tego, jaki wybierze kierunek. Po prostu renoma szkoły publicznej, więej znaczy niz jakakolwiek prywatna. Nawet jesli tam moga być fajniejsze klimaty.
  10/24/16
 • alalababa

  Mozecie cos powiedziec o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna zaocznie. Ciezko czy lekko ;) ? Bardzo cisną ?
  10/21/16
 • podyplomowe z pedagogiki

  Kto robił studia podyplomowe pedagogiczne na UTH w Radomiu i może wypowiedzeć się na temat poziomu.
  10/21/16
 • julrek

  czy studiuję ktoś może na uniwerytecie w radomiu administracje dziennie?
  10/4/16
 • Karola

  Jest tu ktoś kto idzie na matematykę w trybie dziennym? ;)
  9/21/16
 • Danielo

  Planuje zaczac studiowac mechanike i budowe maszyn na tej uczelni zaocznie. Ktos moze cos podpowiedziec jakie perspektywy i czy warto w ogole?
  9/11/16
 • Agus

  Planuję isc na pedagogikę zaocznie ktoś się wyb UJ imiera jak tam coś macie na ten temat😉
  8/4/16
 • misiek94

  Pytanko, studiował ktoś informatyke zaocznie? Dojezdzalbym z Siedlec to nie problem, Warszafka troche mnie odstrasza a u nas juz chyba po terminach, ktos cos? Opinie?
  7/18/16
 • asd

  Studia w radomiu maja sens, ale tylko na mechaniczny. Jest wiele firm, ktore przychodza na mechanczny i prosza się o studenta do pracy. łatwo wyjechać na erasmusa. Wystarczy znać angielski i rok można studiować w innym kraju. Mam kumpli co poszli na warszawska i wcale nie maja lepszych perspektyw. Jak ktos chce sie uczyc to wszedzie moze.
  7/17/16
 • Madzia

  Fizjoterapii nie polecam na tej uczelni
  6/26/16
 • taka wysoka ocena?

  czy dobrze widzą moje piękne oczy, że UTH w Radomiu ma 6,59 punktów??? toż to niemal tyle, co najstarsze, nejlepsze uniwerki w Polsce!!! aż mnie zatkało i nie dowierzam. Mnie logistyka interesuje, więć jakby ktoś/coś o tym kierunku skrobnął byłbym wielce dźwięczny :-)
  6/13/16
 • Lola

  Cześć. Planuję wybrać się na fizjoterapię. Może ktoś się ze mną podzielić opinią na temat tego kierunku i napisać czy warto iść do tej szkoły???
  5/27/16
 • Iloś

  Pan trex15 zapomniał jeszcze pochwalić się doktoratem zrobionym na UMCS. UTH powinno wypłacać premie za pozytywne opinie wystawiane na forach przez zatrudnionych adiunktów. Muszę przyznać, że bardzo sprawnie reaguje Pan na negatywne komentarze prawdziwych studentów i z przyjemnością śledzę Pana posty. Pozdrawiam!
  3/16/16
 • trex15

  Do kaska69 - droga koleżanka ma chyba problemy z rozumieniem tekstu czytanego, tłumaczę od kilku dobrych lat ustnie w innym języku niż niemiecki, a pracodawca patrzy najpierw na doświadczenie, w dalszej kolejności na dyplomy, certyfikaty itp. , sam rekrutowałem tłumaczy do pracy :-), a tłumaczem nie jest się od "wszystkiego" (takich jest pełno) , jakby to miało wynikać z ogólnego dyplomu studiów, tylko w wąskiej dziedzinie rynku pracy, zdecydowałem się na germanistykę UTH , bo chciałbym poszerzyć swoje kwalifikacje i wykorzystać je w obecnej pracy :-), gdyż otwieramy się na rynek niemiecki :-) Pozdrawiam i miłego dnia życzę :-) PS. ma dworzec pkp znaczenie, bo stałe przemieszczenie się w pracy tłumacza MA ZNACZENIE :-). Sukcesów obecnym studentom a przyszłym tłumaczom na rynku pracy - w Radomiu i nie tylko :-)!
  3/15/16
 • kaska69

  trex15 teraz to poleciałeś grubo :D !!! dorabiasz jako tłumacz a dopiero co zacząłeś studia :D ( ZEBY PRACOWAC JAKO TŁUMACZ TO TRZEBA MIEC ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE POPARTE ODPOWIEDNIM DOKUMENTEM UCZELNI WYŻSZEJ) hehehhehee aaa i właśnie xD skąd doświadczenie ? - może powiesz że jako nauczyciel xDD? -jesli jestes nauczycielem to po co studia :D ??hahha i jeszcze licencjat nie siej siary xD co do warszawy - to w warszawie nie zarobisz wiecej jako tłumacz niz w Radomiu ? XD :D chyba oko warszawy nie widziało ... i co ma do tego dworzec siema !
  3/14/16
 • dagak

  hej, czy wiecie coś na temat architektury wnętrz? jak duże trzeba mieć doświadczenie i zdolności aby spokojnie dotrwać do ostatniego semestru? proszę o pomoc !
  3/14/16
 • dagak

  hej, czy wiecie coś na temat architektury wnętrz? jak duże trzeba mieć doświadczenie i zdolności aby spokojnie dotrwać do ostatniego semestru? proszę o pomoc !
  3/14/16
 • trex15

  Nie zgadzam się z kaska69 i iloś. Ja też wybrałem germanistykę na UTH w Radomiu jako drugi kierunek i jestem bardzo zadowolony! Dorabiam jako tłumacz, pracodawcy nie patrzą na dyplomy, tylko na doświadczenie i to, co jesteś w stanie z siebie dać! Zatem nie ważne czy UTH czy UW czy jakakolwiek inna uczelnia! Do Düsseldorfu wybieram się również w ramach zagranicznej wymiany studentów, bo tam nigdy nie byłem. Na Warszawę mnie nie stać, a Radom jest przyjaznym miejscem do studiowania, dobre połączenia do każdego większego miasta i nowy, fajny dworzec PKP. Pozdro!
  3/14/16
 • Iloś

  Zgadzam się z kaska69. Na innych uczelniach studenci muszą osiągnąć odpowiednio wysoki poziom albo „do widzenia”, bez stwierdzenia „jeśli ktoś się chce uczyć solidnie”. Tak buduje się renomę uczelni. A tutaj absolwent dostaje dyplom teoretycznie takiej samej wartości jak dyplom renomowanej uczelni, a potem dziwi się, dlaczego nie może znaleźć pracy, bo żyje w przeświadczeniu, że tak jak na UTH jest wszędzie. A co do programów wymian studenckich, to inne uczelnie oferują wiele różnych ciekawych ofert wyjazdu (nie tylko Düsseldorf). Maturzyści! Filologia germańska tak! Tylko nie w tym miejscu. Wybierzcie lepiej uczelnie, która zagwarantuje wam dobry start, a przy okazji może też miasto, które tętni studenckim życiem :). Jeśli wolicie filologię germańską na UTH to potem nie płaczcie, że nie ostrzegaliśmy.
  3/14/16
 • kaska69

  a ja się nie zgodzę, bo jak uczelnia wymaga dużo to człowiek chce na te wymagania zapracować. Kiedy się chodzi do szkoły która nie wymaga to po co się uczyć ?Poza tym to jest niby Uniwersyet a tu widać jaki , tez o tej germanistyce słyszałam trochę , ja jestem po ADMINISTRACJI i tez nie polecam !!! :)
  3/13/16
 • gość12

  Ja studiuję w tym roku na kierunku Filologia Germańska na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym ( tutaj macie stronkę Wydziału - www.wfp.uniwersytetradom.pl ) - świetny i wymagający kierunek, wymiana zagraniczna z Uniwersytetem Heinricha Heinego (HHU) Düsseldorf w ramach programu Erasmus+, na którą się wybieram dzięki wysokiej średniej ocen, jeśli ktoś się chce uczyć solidnie, to wypracuje i osiągnie oczekiwany przez siebie poziom języka obcego. Ponadto istnieje Koło Naukowe Germanistów, które organizuje spotkania z rodowitymi Niemcami i innymi gośćmi plus ciekawa specjalizacja tłumaczeniowa, na którą się wybieram! Polecam studia na kierunku Filologia Germańska - zwłaszcza jako drugi kierunek! Siema!
  3/12/16
 • pasia10

  kochani studenci, jestem osobą , która 2 lata temu skończyła na uth GERMANISTYKĘ . Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!! poziom tej uczelni jest totalnie żenujący jeśli chodzi o języki i niech mi nikt nie mówi że nie ... każdy kto tam studiował wie jaka jest prawda.. po LO potrafiłam mówić w jeżyku niemieckim a UtH i jej wymagania sprawiły, że chodząc teraz na UW mam zaległości kosmiczne ! nacisk na gramatykę i mówienie był znikomy ... zajęcia non stop się nie odbywały.. powiem krótko : chcesz się czegoś nauczyć - wybierz każdą inną uczelnię , TYLKO NIE UTH... , jeśli chcesz przez 3 lata balować i mieć lajt +cofnąć się w rozwoju to zdecydowanie polecam .
  3/9/16
 • Anna

  Witam. Chciałabym nawiązać kontakt z kimś z pierwszego roku studiów niestacjonarnych Architektura Wnętrz w Radomiu.Bardzo bardzo bardzo proszę o jakiś kontakt.
  1/9/16
 • kamila

  mam ten sam problem, widzę tylko 3 zakładki, ale średnio mnie interesuje plan sytuacyjny budynków czy cele strategiczne uczelni...
  1/2/16
 • 897

  czy tylko ja mam problem z odnalezieniem kierunków studiów oraz specjalności w tej uczelni??? mają fatalną stronę..
  10/26/15
 • Madzia

  A czy na fizjoterapii zaocznie odbywają się zajęcia na basenie ? I jakie mniej więcej są zajęcia, przedmioty i czy jest ciężko?
  9/25/15
 • drobna

  no chyba najlepszy wybór tutaj na naszym radomskim podwórku, chyba że ktos chce lubi i stać go na Wawę
  9/25/15
 • Marysia - FILOLOGIA GERMAŃSKA UTH Radom

  FILOLOGIA GERMAŃSKA - doskonała oferta studiów - jedyna taka w Radomiu na uczelni PUBLICZNEJ - blisko i wszystkie specjalności https://www.facebook.com/wfputh/videos/1687593661469590/?__mref=message_bubble - ciekawy film o filologii germańskiej na Facebooku WF-P! Warto wybrać jako drugi kierunek! Polecam te studia:-)
  9/24/15
 • ona

  Wykładowcy na fizjoterapii jak najbardziej przyjaźni, otwarci na studentów. Kierunek praktyczny, przygotowuje do późniejszej pracy w zawodzie.
  8/28/15
 • fizjo

  Czy ktoś mi może powiedzieć czy na uth fizjoterapia jest ciężka ? czy wykładowcy są przyjaźni studentom ? :)
  8/27/15
 • kuluk

  a czy to prawda ze przyjmują tam każdego ?
  8/27/15
 • syl

  jest podobno rekrutacja uzupełniająca i trwa do 15 września :)
  8/26/15
 • lopezzz

  cześć , może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie. Czy jest jeszcze możliwość zapisania sie na studia dzienne na uth ? czy ktoś tak późno sie zapisywał ? proszę jak najszybszą odpowiedź :)
  8/21/15
 • lola

  Hej. kto w tym roku wybiera się na ekonomię na uth?
  8/13/15
 • kaja

  Wydaje mi się, ze porównywanie uniwersytetu (jakiegokolwiek) do podrzędnych szkółek prywatnych nie jest tu na miejscu...
  8/8/15
 • booso

  Szukamy asystenta projektanta ubioru, zapraszamy do kontaktu, info@booso.pl Radom
  8/4/15
 • AAAANJA

  UTH BOG WIE CO... 15 KIERUNKÓW PORAŻKA... NIEKTÓRE PRYWATNE W RADOMIU MAJĄ TYLE SAMO HIHI
  7/27/15
 • milka

  Hej:) może mi ktoś powiedzieć coś o architekturze wnętrz, czy warto wybrać ten kierunek? Chodzi mi o studia niestacjonarne i czy trzeba przechodzić jakis egzamin?
  7/16/15
 • rita

  hej, może mi ktoś powiedzieć, jak wygląda elekrotechnika na UTH w Radomiu, chodzi mi o studia niestacjonarne. Czy ciężko jest z matmą i czy idzie się tam jakoś dogadać z wykłądowcami??
  7/13/15
 • Martin

  Co sądzicie o kierunku wzornictwo, jaki jest tutaj poziom ?
  7/11/15
 • ania

  Co sadzicie o tej szkole?
  7/9/15
 • ggg

  gg
  7/9/15
 • adrian

  teraz czas na logistyków. To zawód bardzo uniwersalny. W każdej firmie jest potrzebny i będzie ktoś od zaopatrzenia, magazynowania, produkcji, dystrybucji, transportu itp. Ja wybrałem kierunek LOGISTYKA na Uniwersytecie w Radomiu.
  6/25/15
 • kasia

  Filologia germańska - specjalność translatorska- tłumacz. Studiuję tam i jest super! Świetni i zawsze dostępni wykładowcy - Koła Naukowe i spotkania z gośćmi z zewnątrz! Ciekawy projekty i stypendia zagraniczne! Polecam gorąco! Teraz drugi kierunek jest za darmo - warto studiować Germanistykę na UTH w Radomiu. Pozdrawiam kolegów i koleżanki studentów!.
  1/17/15
 • mo.sa

  Mozecie powiedziec mi absolwenci kierunku anglistyka czy znalezliscie prace po tym kierunku i czy jest po tym praca w radomiu ?
  12/4/14
 • http://wywiadowcapl.blog.pl/

  Uczelnia na poziomie minimum. Nikt nic nie wie. Szkoła na uczniach chce tylko zarobić i coraz to nowe opłaty wprowadza. A jak już zniesie opłaty to mówi, że to rektor z dobrego serduszka zrobił. W 2014 roku osoby, które zapisały się na studia II stopnia z innego kierunku na trzecim zjeździe zostały poinformowane, że do zapłaty mają od każdego wyrównawczego przedmiotu po 300 zł. Dziekanat nie sprawdził wcześniej z suplementem dyplomu jakie przedmioty osoby miały i każdemu wmówił, że do zaliczenia ma aż 5 przedmiotów, więc do zapłaty aż 1500 zł. Zbywanie studentów jest na poziomie dziennym Organizowanie studentom studiów zaocznych, zajęć na tygodniu bądź po 3 godziny zajęć w sobotę i niedzielę - głupota. Ogólnie odradzam każdej osobie, podjęcia nauki w tej szkole.
  11/26/14
 • gosiek

  Co sadzicie o pielegniarstwie na UTH? czy jest to dobra uczelnia? wiem ze lepiej w Warszawie albo Krakowie i nie intersuja mnie odpowiedzi typu lepiej w Warszawie na wum albo w Krakowie na uj bo ja to wiem . Chce usłyszeć cos o UTH.
  11/21/14
 • dianek

  elo elo zipero ;) ja skończyłam 3 lata temu Wszechnice Polską, kierunek - finanse i rachunkowość wykładany na wysokim poziomie co prawda, polecam bo naprawdę jest bardzo wiele fajnych opcji jeśli chodzi o znalezienie dobrego stanowiska pracy
  11/3/14
 • stdn

  Planuje pójść na studia niestacjonarne na kierunek elektrotechnikę. Mam pytanie czy trudno jest zaliczyć sesje ? Ogólnie jaki jest poziom nauczania na studiach niestacjonarnych?
  9/30/14
 • dariusz

  ja skończyłem transport 4 lata temu i uważam, że był to bardzo dobry wybór jesli chodzi o ten kierunek studiów, obecnie pracuję w bardzo dużym przedsiębiorstwie spedycyjnym i całkiem nieźle zarabiam
  9/22/14
 • rks123

  Siemanko. Mozecie powiedziec mi absolwenci kierunku Transport czy znalezliscie prace po tym kierunku i czy jest po tym praca w Rdm?
  9/18/14
 • studentka

  hej. Kto dostał sie na studia stacjonarne kierunek fizjoterapia?
  9/12/14
 • LALKA

  Siemanko. Kto dostał sie na studia stacjonarne kierunek filologia polska?
  8/14/14
 • matma

  czy ktos sie wybiera na studia 2 stopnia na matme w tym roku?
  7/2/14
 • elaaa

  czy może się ktoś wypowiedzieć kto studiował matematyke II stopnia? jaki poziom?
  6/27/14
 • mateooo

  Również jestem ciekaw jak sie ma sytuacja na kierunku architektury wnętrz. Jest tu ktoś?
  3/2/14
 • Arch. wnetrz

  Ponawiam pytanie dot. architektury wnetrz..
  2/23/14
 • Jakub

  Czyli rozumiem technik że nie polecasz. A jak wygląda sprawa z matematyką wysoki poziom? Jak czytałem opinie innych to większość narzeka na opłaty, naprawdę tak zdzierają za poprawki? Mnie interesują studia niestacjonarne na kierunku transport ( MU) w sumie 3 semestry to chyba da się przetrwać.
  2/22/14
 • Administrator

  Komentarz usunięty z powodu naruszenia zasad regulaminu.
  2/18/14
 • Arch. wnetrz

  Jak jest na Architekturze wnętrz? Tzn jak wyglądają początkowe procedury (egzamin, teczka)?? Interesowałby mnie tryb zaoczny..Może ktoś napisze jak się studiuje, czy jest bardzo ciężko, co lepiej podszkolić przed rozpoczęciem nauki, by ułatwić sobie życie?
  2/7/14
 • Jakub

  Wybieram się na studia II stopnia na kierunek transport mógłby ktoś powiedzieć coś na temat tych studiów. Jaki jest poziom matematyki na jakie przedmioty uważać, jacy są wykładowcy.
  1/31/14
 • Krzysztof

  Mam porównanie wydziałów transportu w Radomiu i Warszawie/PW. To może wydawać się dziwne, ale poziom kształcenia w Radomiu jest wyższy! Studiowałem na obu uczelniach, więc wiem, czego się nauczyłem. Jeśli dodać do tego, że w Radomiu byłem studentem a na Polibudzie chodziłem do szkółki ze sprawdzaniem obecności i z brakiem możliwości odrabiania przepuszczonych laborek, to jednoznacznie wskazuje na wydział transportu w Radomiu jako lepszy, niż taki sam wydział Politechniki Warszawskiej.
  1/20/14
 • były student

  Ta uczelnia to jakaś kpina, juz w szkole średniej miałem wiekszy poziom i niestety musiałem sie tam meczyć i patrzeć na tą patologie ludzi po zawodówkach, ktorzy chcieli zrobić papier bo " mama kazała". Jesli komuś zależy na wiedzy i życiu prawdziwego studenta to zdecydowanie odradzam.
  1/19/14
 • Student

  Uczelnia ogolnie ok. Studjuje tu juz drugi rok na WM i dla mnie jest w porzadku, jezeli ktos chce to moze sie nauczyć równiez i tu.
  12/19/13
 • architektura wnetrz

  jak oceniacie te zmiany na uczelni? mam na mysli nie tylko zmiane nazwy, ale raczej samej struktury i koncepcji, bo pewnie ma to znaczenie? mnie interesuje architektura wnętrz, więć chetnie sie czegos na ten temat dowiem więcej, zajrzałam na stronę ich, ale tak troche ciotkowato to wygląda i mało zachęcajaco, jak by sie czas zatrzymal 10 lat temu, jaki klimat za zajeciach? wskazówki jakies?
  10/8/13
 • TransportOn

  Mam pytanie o kierunek transport II stopnia ciężko jest? jak to wygląda?
  9/30/13
 • student

  Czy to tu pracuje dr co napisała książkę - jak rozmawiać z koniem ? He, he - no to poziom idzie w górę he, he.
  4/14/13
 • Były student wydziału Transportu rocznik 2009/2010

  Ogolnie jestem zadowolony ze konczyłem Politechnike Radomska a teraz UTH, poniewaz duzo sie tam auczylem i udalo mi sie znalezc dobrze platna prace a co najwazniejsze to w swoim zawodzie. Dlatego polecam ta uczelnie. Pzdr.
  3/20/13
 • Student

  Oceniam jako student w sakli od 0 do 10 na 7. Szegolną pochwałe osobiscie daje dla Wydzialu Mehanicznego oraz Transport i Elektronika reszte równiez stara sie i oby tak dalej....
  3/13/13
 • Były student.

  Uczelnia nie bardzo dobra ale dobra, serdecznie polecam jako były student.
  3/13/13
 • Radomianin

  A ja polecam i nie przesadzajcie bo jeze ktos nie chce sie uczyc to i na warszawskiej uczelni sie nie nauczy a potem postki w glowie i pracy nie ma. Spokojnie osoba chcacym studiowac w Radimiu olecam UTH.
  3/12/13
 • Temat

  Nie polecam studiowania na tej uczelni. Mały prestiż, niski poziom, problemy finansowe. Praktycznie nie ma życia studenckiego, wieje nudą.
  2/27/13
 • Radomianin

  UTH jest osrodkiem akademickim w Polsce takim samym jak pozostalmgr inż. Andrzej ARCZEWSKI ma dobre zaplecz wykładowców i wyposażenie uczelniane. Moim zdaneim jest uczelnia ktora ksztalci dobrych fachowców - zwlaszcza wydziałe mechaniczny oraz wydział transportu i elektrotechniki. Pozdrawiam.
  2/26/13
 • Student były

  Witam. Jestem studentem Wydzialu Mechanicznego UTH w Radomiu. Chciałbym powiedzeić że czasami nie ktorzy nie sprawidliwie oceniaja ta uczelnia badz chca ja obsmarowac, bo po skonczeniu tej uczelni i podjeciu pracy jako inż.ze studentami po Politechnice Warszawskiej, Lubelskiej,Wrocloawskiej nie widze roznicy miedzy soba a nimi. Dlatego ja w skali na 10 punktów daje UTH 7. :-)
  2/18/13
 • tad

  magisterkę wybrałem w Radomiu i powiem wam ,że studiowanie tutaj niczym nie rózni się od studiowania w innych osrodkach " renomowanych" a mam skończone dwa kierunki inzynierskie, - nie miejcie kompleksów niższości , zaprawdę powiadam wam nie jestescie w niczym gorsi. tak samo sie studiuje w Radomiu w Lublinie czy Warszawie a jesli chodzi o finanse to któz nie ma problemów- takie czasy
  2/3/13
 • miro

  Debilizm poganiany debilizmem, podobno nawet dziekanatów nie będzie??? ... z a chwilę to i ten twór jakim jest UTH zniknie. Problemy finansowe, chaos etc. to normalka. UNIWERSYTET !!!??? TH w Radomiu ... to raczej zawodówka.... nie ubliżając zawodówkom.
  1/17/13
 • anonim

  a znalazłaś uczelnię na której nie ma chaosu i debilizmu? Każda uczelnia ma swoje bardziej lub mniej chore przepisy. Moim zdaniem wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i to pewnie również dotyczy uczelni. Lepiej niech wypowie się osoba która ukończyła tą szkołę i oceni ją z perspektywy poszukiwania pracy i możliwości jakie daje zaświadczenie ukończenia tej szkoły :) pozdrawiam
  11/7/12
 • Studentka, która od Was uciekła

  Dno. Nie uczą, bo odwołują zajęcia, albo się spóźniają. Niestety brak profesorów, ale za to mgr pod dostępem. Nie polecam. Chaos i debilizm
  11/4/12
 • oduniec

  taaaak, prawda, to juz jest uniwerek, tylko ze ponoc maja problemy finansowe spore, siostra znajomej tam pracuje i mowila, ze pensje zalegaja jej z wyplata, chyba nie sciemnia, bo nie ma powodow,
  9/25/12
 • ???? czy to nadal polibuda????

  czy to prawda, ze Politechnika ma byc Uniwersytetem???
  9/7/12
 • pani

  Dużo jest dziewczyn na tej politechnice, czy raczej niewiele? Chodzi mi konkretnie o kierunek elektrotechnika. Nawet jeśli kobiet tam niewiele, pewnie i tak się wybiorę, no ale dobrze byłoby wiedzieć jakie są tendencje ;D
  7/30/12
 • malan

  studiowanie filologii polskiej ze specj dziennikarską na polibudzie? prawdziwe combo :D ale brzmi ciekawie, czy ktoś studiuje tutaj bardziej humanistyczny kierunek i moze powiedzieć jak to wszystko wygląda?
  7/6/12
 • malan

  studiowanie filologii polskiej ze specj dziennikarską na polibudzie? prawdziwe combo :D ale brzmi ciekawie, czy ktoś studiuje tutaj bardziej humanistyczny kierunek i moze powiedzieć jak to wszystko wygląda?
  7/6/12
 • malan

  studiowanie filologii polskiej ze specj dziennikarską na polibudzie? prawdziwe combo :D ale brzmi ciekawie, czy ktoś studiuje tutaj bardziej humanistyczny kierunek i moze powiedzieć jak to wszystko wygląda?
  7/6/12
 • malan

  studiowanie filologii polskiej ze specj dziennikarską na polibudzie? prawdziwe combo :D ale brzmi ciekawie, czy ktoś studiuje tutaj bardziej humanistyczny kierunek i moze powiedzieć jak to wszystko wygląda?
  7/6/12
 • imigrant

  Co oznacza " jak na warunki Radomia" , czym Radom się niby różni od innych ośrodków ? Niczym. Politechnika naprawdę dobra, jedna z wiodących w tej części Polski. Tyle do powiedzenia i nie chodzi tutaj o żaden lokalny patriotyzm, bo nie jestem z Radomia.
  5/17/12
 • radomjadom

  Jak na lokalne warunki Radomia, ogólny rozwój regionu, jak i rynku pracy, to politechnika na 10. Naprawdę ogromne udogodnienie. Cieszę się, że mogę tutaj studiować. Tyle odnośnie całej jednostki, jakby ktoś chciał jakieś info co do informatyki to pytać, prawdopodobnie odpiszę
  4/2/12
 • designergraphic

  Interesuje mnie grafika komputerowa, rozwijam się w tym kierunku odkąd skończyłem 13 lat. Czy na radomskiej polibudzie mogę spodziewać się zajęć, które pomogą mi w dalszym rozwoju? Czy przychodzą tam już ludzie, którzy wszystko potrafią i potrzebują tylko papierek? Pytam, bo podobną sytuację miał mój kolega na informatyce. Ja oczywiście dosyć sporo umiem, ale jeszcze więcej przede mną do nauki, stąd moja ciekawość w tym kierunku
  4/1/12
 • rychle

  Wie ktoś coś o tym całym pielęgniarstwie pomostowymm? na czym to się opiera i czym różni od zwykłego pielęgniarstwa? ruszyły zapisy na kierunek, więc prosiłbym o rychłą odpowiedź
  3/21/12
 • ratom

  Politechnika Radomska to bardzo dobra placówka o niezaprzeczalnej renomie, na którą pracujemy wszyscy - studenci i wykładowcy. Nie czuję żadnego kompleksu jako członek tej uczelni, w porównaniu do innych.
  3/11/12
 • invitation

  Konkretnie : Jeśli możesz, to ładuj się do nas. Na pewno nie pożałujesz, czegokolwiek nie postudiujesz !
  2/24/12
 • doGerra

  Co masz na myśli, mówiąc \"ciekawie prowadzone\" ? Ogólnie rzecz biorąc, mało tutaj konkretów, a ja liczyłem na jakieś smaczki. Podoba mi się szeroki wybór kierunków, raczej słyszę przyzwoite opinie o tej uczelni, ale tak jak wyżej : proszę o konkrety
  2/17/12
 • Gerra

  Politechnika Radomska stara się o studenta więc ich oferta jest coraz ciekawsza. Obsługa i zasady studiowania są klarowne i jasne. Kierunki ciekawie prowadzone. Jak najbardziej na plus.
  2/15/12
 • Irs

  Politechnika radomska jest uczelnią dobrą. Na poziomie. Bardzo fajne zajęcia, poparte dużą ilością ćwiczeń. Praca ze studentem a nie nad studentem. Polecam. Sam studiuję fotografię.
  2/6/12
 • UK19

  Chciałbym się dostać na Transport. Czy są wysokie wymagania? Jak z egzaminami? Akademik? Materiałami do nauki?
  2/2/12
 • wzór

  Znam jedno powiedzenie związane z Radomiem, ale ja jednak tutaj pojechałem - nie żałuję. Uczelnia jest przyzwoita, przekazywana wiedza porównywalna z innymi miastami ( tak wynika z moich relacji z kolegami z Łodzi, Poznania czy Gdańska). Studiuję na wydziale Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa z naciskiem na wzornictwo i naprawdę jestem zadowolony
  1/30/12
 • Mat

  Na Politechnice Radomskiej studiuję matematykę. Jest szalenie wymagająca ale dla takiego kogoś jak ja, który lubi cyferki to fajna uczelnia.
  1/23/12
 • IT

  Skończyłem informatykę na wydziale nauczycielskim. Dali mi popalić ale dzięki temu wiem teraz po co była ta cała nauka.
  1/18/12
 • Gryf

  powiem tak, politechnika warszawska to nie jest, ale staraja sie jak moga. I kula sie to przyzwoicie. A jak ktos zaciecia bo budowy mostow nie ma, to i najlepsza szkola nie pomoze
  5/30/11
 • gość

  Ja studiuję w Tomaszowie Mazowieckim ten kierunek i osobiście polecam. jak dla mnie to świetna opcja
  5/23/11
 • daria

  A jak wygląda sytuacja z zamiejscowymi ośrodkami dydaktycznymi? W jakich miastach można jeszcze studiować? Jestem zainteresowana transportem?
  5/23/11