Szczegółowy opis uczelni
Poznajmy się

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach to uczelnia publiczna powołana w 1969 roku, uczelnia niezwykle przyjazna studentom!

Możesz kształcić się tu zarówno w języku polskim, jak i w języku obcym. Studiując na UPH, dzięki programowi Erasmus, masz szansę spędzić semestr lub dwa za granicą. Możesz również odbyć praktyki zagraniczne w renomowanych instytucjach europejskich.

Czas studiów to czas nie tylko na naukę

Działa u nas wiele organizacji, a to pozwala aktywnie spędzać wolne chwile. Zapraszamy także do Uczelnianego Ośrodka Kultury oraz do naszego uczelnianego Ośrodka Jeździeckiego www.oj.uph.edu.pl, gdzie można nie tylko „zaliczyć w-f”, ale także odnaleźć lub rozwijać swoje pasje.

W Uniwersytecie zapewniamy wszystkim pełen dostęp do całej oferty naszej Uczelni. Studentom z niepełnosprawnościami oferujemy poprzez Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością www.ckiron.uph.edu.pl wsparcie od momentu rekrutacji aż do odebrania dyplomu. A także potem, ponieważ Biuro Karier naszej uczelni wspiera rozwój kariery zawodowej absolwentów! www.biurokarier.uph.edu.pl.

Studentom zapewniamy świetne warunki mieszkaniowe w wyremontowanych Domach Studenta www.domystudenckie.uph.edu.pl

Zapraszamy na Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
Pomysł na studia

W Uniwersytecie kształcimy studentów na studiach I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich w formie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Na pięciu Wydziałach: Wydziale Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach www.wanz.uph.edu.pl, Wydziale Nauk Humanistycznych www.wh.uph.edu.pl, Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu www.wnmz.uph.edu.pl, Wydziale Nauk Społecznych www.ws.uph.edu.pl oraz Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych www.wnsp.uph.edu.pl proponujemy niemal 40 kierunków studiów zarówno o profilu ogólnoakademickim, jak i praktycznym.

O wszystkich naszych kierunkach prowadziliśmy niepowtarzalne rozmowy w trakcie Wirtualnych Dni Otwartych 2020

For foreign students we have already answer to the question “Study at UPH?” Of course! And if you need more arguments… tomato soup :-)

Pełna oferta studiów

W Szkole Doktorskiej prowadzimy kształcenie w sześciu dyscyplinach

 • nauki biologiczne,
 • nauki chemiczne,
 • historia,
 • nauki o bezpieczeństwie,
 • rolnictwo i ogrodnictwo,
 • zootechnika i rybactwo.

www.szkoladoktorska.uph.edu.pl

Prowadzimy także studia podyplomowe, na których można uzupełnić swoją wiedzę i podnieść kompetencje zawodowe www.podyplomowe.uph.edu.pl

Rekrutacja na studia

Bieżące informacje związane z rekrutacją na studia w naszym Uniwersytecie, takie jak; terminarz rekrutacji, wymagane dokumenty, opłata rekrutacyjna, Studies in English, akty prawne, zasady rekrutacji osób z niepełnosprawnościami można znaleźć na stronie:

www.rekrutacja.uph.edu.plCiekawostki
 • Nasi studenci to aktualni mistrzowie Polski w ratownictwie medycznym uczelni wyższych! https://inoz.uph.edu.pl/pl/
 • Mamy własny ośrodek wypoczynkowy w Ogonkach www.ogonki.uph.edu.pl
 • Studenci już teraz uczą się w praktyce w Ośrodku Logopedycznym, w tym w Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej oraz Studenckiej Poradni Logopedycznej na Wydziale Nauk Humanistycznych, a na Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu w Poradni Dietetyczno-Żywieniowej.
 • Właśnie powstaje u nas Centrum Symulacji Medycznych www.csm.uph.edu.pl
 • Personel medyczny oraz inne służby pracujące na miejscu wypadku lub popełnienia przestępstwa stają przed wieloma wyzwaniami dlatego u nas studenci biorą udział w projekcie „Kadawer jako narzędzie dydaktyczne podnoszące jakość interwencji na miejscu zdarzenia”.
 • „PRZYBLIŻAMY POLSKOŚĆ” pod takim hasłem działa Ośrodek Języka i Kultury Polskiej www.ojp.uph.edu.pl
 • Prowadzimy także Uniwersytet Dziecięcy www.dzieciecy.uph.edu.pl oraz Uniwersytet Otwarty www.uo.uph.edu.pl
 • Jesienią spotykamy się na herbatce u Ogińskiej w naszym Rektoracie, który mieści się w Pałacu Ogińskich! Także tutaj odbywają się spotkania muzyczne „Wieczór pieśni patriotycznych” oraz „Kolędowanie w Pałacu Ogińskich” oraz muzyczno-literacki Wieczór Walentynkowy.
 • W kampusie pomiędzy ul. Żytnią i Popiełuszki mamy własną Pracownię Rzeźby, pracownie malarskie i graficzne, trzy galerie, salę koncertową z organami, profesjonalne studio nagrań i studio fotograficzne. O nowoczesnej Bibliotece Głównej www.bg.uph.edu.pl z widokiem na fontannę nie zapominając.
 • Biblioteka Główna i Wydział Humanistyczny zwyciężyły w plebiscycie na inwestycje, które wywarły największy wpływ na Siedlce, a Pałac Ogińskich uznany został za jeden z 7 Cudów Unijnych Funduszy w kategorii zabytek i edycji konkursu Polska Pięknieje.
 • W Siedlcach wszędzie można dojść na piechotę!

Zajrzyj tam…


Artykuły dotyczące uczelni
No results found.
Lokalizacja