Jakiego kierunku studiów szukasz?

Zarządzanie

Collegium Humanum we Wrocławiu

Zapraszamy kandydatów na studia z zakresu Zarządzania w Collegium Humanum, z możliwością kształcenia w wielu atrakcyjnych specjalnościach.

Biznes i marketing międzynarodowy

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Biznes i marketing międzynarodowy skupia się na poznaniu i zrozumieniu klientów z różnych krajów i kręgów kulturowych. Absolwent tej specjalności posiada kompetencje, aby zostać menedżerem w biznesie międzynarodowym. Po ukończeniu specjalności absolwenci potrafią działać w zróżnicowanych warunkach środowiska rynku międzynarodowego.

Doradztwo zawodowe i coaching

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Doradztwo zawodowe i coaching to innowacyjna specjalność na studiach I stopnia z zakresu zarządzania, wyposażająca przyszłych absolwentów w jedne z najbardziej pożądanych na rynku pracy kompetencji. Należy do nich nie tylko sprawne zarządzanie projektami, kadrami czy procedurami, ale również umiejętność zarządzania samym sobą, w tym własnymi talentami, słabościami, czasem, niepewnością czy karierą zawodową.

Dyplomacja, negocjacje i komunikacja w biznesie międzynarodowym

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Dyplomacja, negocjacje i komunikacja w biznesie międzynarodowym dedykowana jest osobom, którzy chcieliby występować publicznie zgodnie z przyjętymi normami w działalności dyplomatycznej, kreować odpowiedni wizerunek w kontaktach dyplomatycznych oraz organizować wizyty zagraniczne. Absolwent specjalności posiada wiedzę z zakresu historii dyplomacji, reguł protokołu dyplomatycznego, zasad międzynarodowego ruchu osób, prawa dyplomatycznego oraz konsularnego.

Grywalizacja w marketingu

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Żyjemy w czasach, kiedy stajemy się coraz bardziej odporni na perswazję, a wszelkie przekazy reklamowe mają coraz mniejszą siłę przebicia ze względu na nasycenie komunikatami marketingowymi. Niechętnie zostawiamy swoje dane osobowe, nie wypełniamy już ankiet, a ilość newsletterów na naszych skrzynkach mailowych motywuje jedynie do kliknięcia jednego przycisku – „przenieś do kosza”. Sposobem na przełamanie niemocy działań marketingowych może być grywalizacja. Jest to metoda angażowania odbiorców marki polegająca na wplataniu elementu rywalizacji (gry) w działania reklamowe. Jej rozwój jest ściśle powiązany z popularyzacją Internetu, a w szczególności urządzeń mobilnych oraz mediów społecznościowych.

HR i Talent Management (Zarządzanie zasobami ludzkimi)

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność HR i Talent Management (Zarządzanie zasobami ludzkimi) przygotowuje do bycia liderem w organizacji i skutecznej realizacji procesów: pozyskiwania pracowników, motywowania ich do pracy, zarządzania nimi oraz odkrywania i rozwijania ich talentów. Studenci Zarządzania zasobami ludzkimi uzyskają praktyczną wiedzę i umiejętności do zarządzania zintegrowanym zespołem pracowników ukierunkowanym na rozwój osobisty i sukces firmy. HR – inaczej zasoby ludzkie, termin odnosi się do indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, szkoleniem oraz zwalnianiem pracowników.

Talent Management – to stosunkowo nowa strategia biznesowa, której fundamentalnym założeniem jest dbanie nie tylko o zysk firmy, ale również o zapewnienie odpowiednich warunków do pracy, pozwalających dobrze wykorzystać zapał i kreatywność pracowników.

Inżynieria Menedżerska

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Inżynieria Menedżerska kierowana jest do studentów pragnących podjąć pracę specjalisty w zakresie rozwiązywania problemów przygotowywania decyzji w zarządzaniu organizacją gospodarczą, jednostką budżetową oraz wszelkich instytucji prowadzących działalność biznesową. W szczególności chodzi o osoby zaangażowane nadzorowanie programów służących do realizacji strategii organizacji, osoby zamierzające usprawniać funkcjonowanie swojej firmy. Studia przeznaczone są także dla kierowników działów IT, którzy chcą w sposób optymalny zorganizować obsługę IT wykorzystując najlepsze praktyki i nowoczesne technologie. Absolwent specjalności Inżynieria Menedżerska może pracować jako doradca, specjalista, menedżer w zakresie diagnozowania i prognozowania organizacji gospodarczych, jednostek budżetowych oraz instytucji finansowych, będzie również przygotowany do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Komunikacja wizerunkowa (PR, Branding, Reklama i Social Media)

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Komunikacja wizerunkowa (PR, Branding, Reklama i Social Media) przygotowuje do wprowadzania na rynek marki, kreowania i koordynowania marką, do opracowywania strategii produktów lub usług. Obejmuje praktyki biznesowe i zasady marketingowe, dające zakres wiedzy i umiejętności, które pomogą stać się profesjonalistą w segmentacji rynku usług, wyboru rynku docelowego. Social Media – zdobywanie uwagi oraz generowanie ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych.

Kryptowaluty w biznesie

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Studia pozwalają pogłębić wiedzę z obszaru kryptowalut oraz ich zastosowania w biznesie. Wybierając tę specjalność, dowiesz się, w jaki sposób obracać kryptowalutami, jakie są ich rodzaje i zastosowania, jak również na ile kryptowaluty mogą stać się w przyszłości głównym środkiem płatniczym.

Marketing

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Marketing ma na celu przygotowanie specjalistów w zakresie prowadzenia działalności marketingowej, w szczególności działań ze sfery badań rynku, komunikacji rynkowej, budowania relacji z klientami, sprzedaży, PR, budowania wizerunku, zarządzania marką, wykorzystania nowoczesnych technologii w biznesie. Marketing to interdyscyplinarny obszar wiedzy i aktywności praktycznej. Czerpie i wykorzystuje doświadczenia psychologii, socjologii, ekonomii, statystyki, rachunkowości, finansów, etnografii czy nawet filozofii. Specjalność ta określa metody projektowania poszczególnych faz działań promocyjnych w biznesie na przykładzie realizacji przygotowania i wdrażania kampanii marketingowych.

Marketing i zarządzanie organizacją eventów

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Studia są skierowane do osób wiążących swoją karierę z organizacją i marketingiem eventów. Pozwalają nabyć kompetencje w obszarze skutecznego zarządzania eventami i marketingiem eventowym. Jeśli marzysz o organizacji eventów, tworzeniu przestrzeni reklamowej w obszarze wydarzeń zorganizowanych – ta specjalność jest właśnie dla Ciebie.

Marketing i zarządzanie sprzedażą

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Studia na specjalności Marketing i zarządzanie sprzedażą skupiają się na wiedzy z zakresu zachowań rynkowych konsumentów, marketingu usług i handlu, specyfiki reklamy w Internecie, planowania kampanii reklamowych i akcji promocyjnych, analizy rynku w różnych przekrojach, strategii marketingowych i konkurencji oraz psychospołecznych aspektów reklamy. Absolwenci nabywają wykształcenie pozwalające podjąć pracę związaną z działaniami marketingowymi przedsiębiorstwa, instytucji i organizacji. Studenci nabywają wiedzę i umiejętności przydatne w komunikacji biznesu, z zakresu zarządzania sprzedażą, są w stanie podejmować działania na płaszczyźnie rozwiązywania problemów zarządzania i marketingu, a także administrowaniem zasobami ludzkimi.

Marketing internetowy (e-Marketing i e-Commerce)

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Marketing internetowy jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin w marketingu. Towarzyszy temu dynamiczny rozwój e-commerce. Specjalność Marketing internetowy (e-Marketing i e-Commerce) na naszej uczelni w Poznaniu przygotowuje do praktycznego wykorzystania Internetu w działalności marketingowej poprzez poznanie zasad rynku internetowego oraz skutecznej realizacji projektów E-commerce firmy w środowisku wirtualnym w różnych obszarach biznesu, a także Social Media Marketing. Celem kształcenia na tej specjalności jest zapoznanie studentów z problematyką wirtualizacji marketingu w wymiarze strategicznym oraz przez pryzmat procesów konkurowania i osiągania przez przedsiębiorstwa trwałej przewagi konkurencyjnej.

Mobile & Digital Marketing

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Mobile & Digital Marketing zapoznaje studenta z aktualnymi trendami z obszaru marketingu internetowego oraz zgłębia wiedzę na temat mediów cyfrowych. W czasie studiów studenci kształtują kompetencje dopasowane do oczekiwań współczesnego zdigitalizowanego świata. Absolwent Mobile & Digital Marketing zdobędzie ogromny wachlarz kompetencji z sektora nowych technologii i umiejętności pozwalających na piastowanie stanowiska w każdej nowoczesnej organizacji, wynikające z fenomenu cyfrowej transformacji, przez którą przechodzi każda firma czy instytucja. Zajęcia specjalnościowe będą prowadzone przez znawców branży e-marketingu i biznesu internetowego.

Neuromarketing

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Neuromarketing to innowacyjna specjalność na kierunku zarządzanie, łącząca w sobie najnowsze osiągnięcia w badaniach konsumentów z merytorycznym podłożem wiedzy psychologicznej. O ile jeszcze 20 lat temu można było zastanawiać się, czy rodzący się neuromarketing ugruntuje swoją pozycją w świecie nauki i biznesu, to dziś nikt już nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Przywództwo w biznesie

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Celem specjalności Przywództwo w biznesie jest przygotowanie studentów do pełnienia wiodących ról w różnego rodzaju organizacjach oraz stworzenie im warunków do rozwinięcia osobistych cech przywódczych. W czasie studiów studenci kształtują kompetencje zarówno w zakresie kierowania sobą i ludźmi, jak i tworzenia strategii rozwoju organizacji czy biznesu. Absolwent specjalności posiada wiedzę z zakresu psychodynamicznego ujęcia przywództwa, które odchodzi od klasycznych teorii opartych na osobowości, kompetencjach czy stylu. Daje wykształcenie na temat przywództwa transformacyjnego, ukierunkowanego na podejmowanie działań motywacyjnych, umożliwiających pracownikom wychodzenie poza ich własne ograniczenia. Porusza kwestie etyczne przywództwa oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, jako konsekwencji etycznej postawy lidera.

Psychologia biznesu i coaching

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Psychologia biznesu i coaching przygotowuje studenta do zdobycia wiedzy teoretycznej oraz podstawowych umiejętności praktycznych w zakresie coachingu oraz zarządzania przez coaching. Specjalność zawiera wiele angażujących ćwiczeń rozwijających umiejętności komunikacji interpersonalnej. Celem studiów jest doskonalenie podczas ćwiczeń, umiejętności studentów z zakresu wykorzystania narzędzi coachingowych zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej. Studia te dają wykształcenie pozwalające wdrożyć proces coachingowy w firmie. Narzędzia i techniki coachingu stają się współcześnie ważnym czynnikiem wpływającym na skuteczność osób kierujących mniejszymi bądź większymi zespołami pracowniczymi, specjalistów oraz pracowników na każdym szczeblu organizacji.

Transport, logistyka i spedycja

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Transport, logistyka i spedycja przygotowuje do procesów planowania, realizowania oraz kontrolowania sprawnego efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej komunikacji z klientem. Specjaliści z zakresu logistyki zajmują się zarządzaniem magazynami, zaopatrzeniem, planowaniem produkcji oraz transportem i komunikacją.

Zarządzanie bezpieczeństwem i cyberbezpieczeństwem

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność przygotowuje do pracy w innowacyjnej gospodarce opartej na wiedzy w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni. Dzięki specjalności poznasz standardy zarządzania procesami IT, zasady zarządzania ryzykiem IT i cyberbezpieczeństwa, oraz prawne aspekty związane z funkcjonowaniem IT. Potrafi ocenić stopień zapewnienia bezpieczeństwa osobowego i fizycznego infrastruktury teleinformatycznej oraz zarządzać obsługą incydentów bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa. Realizacja procesu kształcenia na specjalności będzie wspierana przez podmioty zewnętrzne związane z cybeberbezpieczeństwem.

Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (BHP)

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Studia dają kompetencje do profesjonalnego zarządzania ochroną bezpieczeństwa i zdrowia pracowników. Na tym kierunku dowiesz się, jak ograniczyć straty związane z wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi, oraz jak budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa w oparciu o zasady BHP.

Zarządzanie danymi i analityka Big Data

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność Zarządzanie danymi i analityka Big Data przygotowuje do nabycia kompetencji nie tylko w zakresie nauk społecznych, komunikacji i relacji międzyludzkich, ale również w obszarze IT, analizy danych oraz kodowania. Studenci tej specjalności zdobędą wiedzę teoretyczną w zakresie analizy statystycznej oraz algorytmów uczenia maszynowego. Będą wprowadzeni w narzędzia i technologie będące filarami wiedzy w zakresie Big Data. Studenci poznają również biblioteki programistyczne oraz narzędzia współpracy między naukowcami.

Zarządzanie e-sportem

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Studia skierowane są do osób, które chcą połączyć zarządzanie z zainteresowaniem e-sportem. Dzięki nim dowiesz się, jak funkcjonuje rynek e-sportowy, jakie są organizacje w nim uczestniczące, jak wygląda proces treningowy i jak nim zarządzać. Jeśli wiążesz swoją przyszłość zawodową z rynkiem gier komputerowych i zawodów e-sportowych, to kierunek idealny dla Ciebie.

Zarządzanie i marketing w turystyce, hotelarstwie i gastronomii

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność zapoznaje z aktualnymi trendami w dziedzinie organizacji i zarządzania w przedsiębiorstwach turystycznych, hotelowych i gastronomicznych, funkcjonujących w warunkach silnej konkurencji. Absolwenci posiądą praktyczne umiejętności w zakresie m.in. opracowania biznes planu, projektów kampanii reklamowych, badań marketingowych, public relations, opanują techniki prowadzenia skutecznych negocjacji, a także nauczą się zarządzania strategicznego, w sferze finansów oraz jakością usług.

Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami (MŚP)

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

W ramach specjalności Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami (MŚP) studenci poznają specyfikę działania małego i średniego przedsiębiorstwa oraz zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu gospodarczego. Przygotowuje do pozyskania wiedzy m.in. zarządzania wizerunkiem własnym i kierowanej organizacji, promocji, komunikacji marketingowej oraz funkcjonowania małych firm w Unii Europejskiej. Poza umiejętnościami podstawowymi właściwymi dla nauk o zarządzaniu studenci pozyskają wiedzę w zakresie kreatywnego rozwiązywania zadań. Nauczą się także zarządzania wartością przedsiębiorstwa oraz będą potrafili stosować nowoczesne metody finansowania inwestycji i oceniać ich efektywność.

Zarządzanie w administracji publicznej

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Specjalność przygotowuje do podjęcia pracy w administracji rządowej, samorządowej i do sprostania wyzwaniom stojącym przed współczesnym korpusem urzędniczym. W czasie studiów poznasz zasady regulujące funkcjonowanie administracji publicznej na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym oraz funkcjonowanie samorządu terytorialnego, gospodarkę budżetową w administracji oraz warunki i przepisy regulujące zamówienia publiczne. Zna także konstytucyjny system organów państwowych oraz podstawy prawa administracyjnego. Absolwent tej specjalności potrafi przeprowadzić kontrolę i audyt w instytucjach administracji publicznej, planować zadania dla administracji publicznej i zarządzać ich wykonaniem.

Zarządzanie w IT i Digital Design

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

Zdobędziesz wiedzę z zakresu projektowania i wdrażania systemów informatycznych, projektowania aplikacji cyfrowych i utworów oraz z zakresu Jakości i bezpieczeństwa zarządzania IT. Poznasz zbiór dobrych praktyk z zakresu zarządzania procesami IT w tym: planowanie i organizacja, nabywanie i wdrażanie dostarczanie i wsparcie, monitorowanie i ocena, a także wybrane tendencje rozwoju technik komputerowych i informacyjnych i nowe formy edycji i prezentacji obrazów elektronicznych. Będziesz potrafił zarządzać projektami informatycznymi. Przedmioty praktyczne w czasie studiów takie jak min. projektowanie aplikacji cyfrowych i utworów pozwolą na nabycie wysoko wyspecjalizowanych umiejętności oczekiwanych na rynku pracy sektora IT. Poznasz zasady projektowania aplikacji i utworów o charakterze użytkowym, edukacyjnym, informacyjnym.

  • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
  • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
  • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
  • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
  • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
  • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Collegium Humanum w Gdańsku
  • Politechnika Śląska
  • Politechnika Łódzka
  • Collegium Da Vinci w Poznaniu
  • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
  • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
  • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
  • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
  • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
  • Uniwersytet Zielonogórski
  • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
  • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
  • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
  • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
  • Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
  • Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium
  • Collegium Humanum w Kielcach
  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
  • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
  • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
  • Gdańska Szkoła Wyższa
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
  • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
  • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
  • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
  • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
  • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
  • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
  • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
  • Akademia Ateneum w Gdańsku
  • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
  • Collegium Humanum w Lublinie
  • Uniwersytet Szczeciński
  • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
  • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
  • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
  • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
  • Uniwersytet Gdański
  • Uniwersytet w Siedlcach
  • Akademia Tarnowska
  • Uniwersytet SWPS Katowice
  • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
  • Collegium Humanum w Katowicach
  • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
  • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
  • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
  • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
  • Collegium Humanum w Warszawie
  • Uniwersytet Rzeszowski
  • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
  • Uniwersytet Wrocławski
  • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Lubelska Akademia WSEI
  • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  • Powiślańska Szkoła Wyższa
  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
  • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
  • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
  • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
  • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
  • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
  • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
  • Collegium Humanum w Szczecinie
  • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
  • Akademia Śląska w Katowicach
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
  • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
  • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
  • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
  • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
  • Collegium Civitas w Warszawie
  • Collegium Humanum w Rzeszowie
  • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
  • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  • Collegium Humanum w Poznaniu
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
  • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
  • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
  • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
  • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
  • Akademia WIT w Warszawie
  • Akademia Mazowiecka w Płocku
  • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
  • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
  • Politechnika Morska w Szczecinie
  • Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
  • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
  • Politechnika Częstochowska
  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
  • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
  • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
  • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
  • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
  • Akademia Pożarnicza w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
  • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
  • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
  • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
  • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
  • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
  • Collegium Humanum we Wrocławiu
  • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
  • Uniwersytet Kaliski
  • Akademia Zamojska
  • Politechnika Poznańska